encja.com iPresso

Nasza wizja

70% decyzji zakupowych zależy od tego, jak klienci są obsługiwani*.


Jako klienci chętniej kupujemy, gdy jesteśmy obsługiwani w przyjaznym otoczeniu, które pomaga budować klimat zaufania. Klient już nie podejmuje decyzji tylko w jednym miejscu. Dzisiejszy Klient porusza się ścieżkami w Internecie, jest mobilny i odwiedza szereg różnych miejsc. Miejsce obsługi Klienta, które jest bardzo dobrze wkomponowane w całą drogę doświadczeń Klientów sprzyja budowaniu relacji, zawieraniu transkacji, edukacji o produktach i usługach, zaangażowaniu i przywiązaniu do marki.


Dlatego tworzymy miejsca, które odpowiadają potrzebom nowoczesnych Klientów i adaptują się do rozwiązań przyszłości.


* McKinsey Quarterly, the Moment of Truth in Customer Service


Usługi

Tworzymy i kompleksowo wprowadzamy nowoczesne placówki obsługi klienta dla banków, telekomów oraz innych firm usługowych. Zawsze wpisujemy nasze rozwiązania w środowisko wielokanałowej komunikacji. Dlatego łączymy kompetencje technologiczne, artystyczne, marketingowe i sprzedażowe.

Koncepcja

Poznajemy klientów firm dla których pracujemy. Wkładamy ich buty i tworzymy ścieżki, którymi podążają w kontakcie z marką, produktem, usługą (Customer Jurneys). Budujemy wielowymiarowy koncept miejsca, które będzie przyjazne, wpisze się w emocje marki i będzie pomagało budować pozytywne i trwałe relacje z klientami.

Technologie

Zaawansowane systemy informatyczne i telekomunikacyjne są nieodzowną częścią punktów obsługi. Większość z nich wspiera klientów i pracowników obsługi automatycznie. Dobieramy rozwiązania, które przynoszą najlepsze efekty. Integrujemy systemy i aplikacje: od rozwiązań Big Data i wielokanałowego Marketing Automation po tzw. Internet rzeczy.

Projekt

Wiemy jak ważne jest projektowanie i planowanie. Przygotowujemy projekt kompleksowo: projekty wizualne, techniczne, analizy systemowe, projekty integracji, ścieżki klientów, scenariusze obsługi klienta, dobór metodyk zarządzania, dobór wskaźników efektywności (KPI) i projekt raportowania. Zespół doświadczonych specjalistów i managerów zajmie się projektem kompleksowo.

Wdrożenie i zarządzanie

Zaakceptowany projekt powołujemy do życia. Zajmujemy się koordynacją instalacji nowej placówki oraz zarządzaniem skalą w przypadku projektów obejmujących wdrożenie wielu lokalizaji.

Optymalizujemy dla ROI.

Doświadczenie

Kontakt